Washington Wizards vs Houston Rockets

Washington Wizards vs Houston RocketsWashington WizardsHouston Rockets

🏀 2024-03-20 – NBA

 

Washington Wizards vs Houston Rockets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Houston Rockets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Houston Rockets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Houston Rockets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Houston Rockets

Zápas Washington Wizards proti Houston Rockets se v rámci NBA odehraje 2024-03-20 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Houston Rockets má za poslední 67 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.478.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Houston Rockets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -10.2 bodů, zatímco Houston Rockets má průměrný bodový rozdíl 0.7 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.8 získaných bodů, v průměru 124 ztracených bodů
  • Houston Rockets: v průměru 113.2 získaných bodů, v průměru 112.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Houston Rockets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Houston Rockets:

Datum Výsledky
2024-03-15 Houston Rockets 135 – 119 Washington Wizards
2023-04-09 Washington Wizards 109 – 114 Houston Rockets
2023-01-26 Houston Rockets 103 – 108 Washington Wizards
2022-03-22 Houston Rockets 115 – 97 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Houston Rockets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Houston Rockets?