Anadolu Efes vs Alba Berlin

Anadolu Efes vs Alba BerlinAnadolu EfesAlba Berlin

🏀 2024-03-21 – Euroliga

 

Anadolu Efes vs Alba Berlin Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Anadolu Efes a Alba Berlin a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Anadolu Efes vs Alba Berlin

Naše predikce pro zápas Anadolu Efes vs Alba Berlin, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Anadolu Efes vs Alba Berlin?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Anadolu Efes vs Alba Berlin, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Anadolu Efes vs Alba Berlin

Zápas Anadolu Efes proti Alba Berlin se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-21 v 17:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 27 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Alba Berlin má za poslední 21 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.762.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Anadolu Efes doma vyhrála 2x, zatímco Alba Berlin zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Anadolu Efes průměrný bodový rozdíl 13.7 bodů, zatímco Alba Berlin má průměrný bodový rozdíl 9.8 bodů:

  • Anadolu Efes: v průměru 89.0 získaných bodů, v průměru 75.3 ztracených bodů
  • Alba Berlin: v průměru 92.8 získaných bodů, v průměru 83.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Anadolu Efes vs Alba Berlin

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Anadolu Efes a Alba Berlin:

Datum Výsledky
2023-12-07 Alba Berlin 89 – 97 Anadolu Efes
2023-03-23 Alba Berlin 95 – 93 Anadolu Efes
2022-10-21 Anadolu Efes 78 – 74 Alba Berlin
2022-04-01 Anadolu Efes 87 – 77 Alba Berlin

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Anadolu Efes vs Alba Berlin s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Anadolu Efes vs Alba Berlin?