Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks

Los Angeles Lakers vs Atlanta HawksLos Angeles LakersAtlanta Hawks

🏀 2024-03-19 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Atlanta Hawks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-19, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks

Zápas Los Angeles Lakers proti Atlanta Hawks se v rámci NBA odehraje 2024-03-19 v 03:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 36 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Atlanta Hawks má za poslední 67 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.448.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 1x, zatímco Atlanta Hawks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl -0.6 bodů, zatímco Atlanta Hawks má průměrný bodový rozdíl -1.5 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů
  • Atlanta Hawks: v průměru 119.3 získaných bodů, v průměru 120.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Atlanta Hawks:

Datum Výsledky
2024-01-31 Atlanta Hawks 138 – 122 Los Angeles Lakers
2023-01-07 Los Angeles Lakers 130 – 114 Atlanta Hawks
2022-12-31 Atlanta Hawks 121 – 130 Los Angeles Lakers
2022-01-30 Atlanta Hawks 129 – 121 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Atlanta Hawks?