Bonusy pro Sportovní Sázení

Internetové stránky pro sportovní sázení nabízí novým i stávajícím sázkařům pravidelně různé bonusy. Bonusy nabízené novým hráčům fungují jako podnět, aby se uživatelé, kteří ještě nemají účet, zaregistrovali a vyzkoušeli si jejich služby a sázkové kurzy. Níže jsme pro vás sestavili seznam bonusů od důvěryhodných a doporučených internetových stránek pro sportovní sázení. Tyto sázkové kanceláře jsou regulovány Komisí pro hazard v Česká republika a mají legální povolení přijímat sázkaře ze Spojeného království.

Operátor Bonus
fortuna www.ifortuna.cz 6 000 Kč bonus na první sázky

Podmínky bonusu:

  • Bonus ke vkladu – bonus ke vkladu je peněžní bonus, který se vztahuje k vašemu prvnímu vkladu. Bonus se obvykle určuje jako procento prvního vkladu do jisté maximální částky. To znamená, že pokud sázková kancelář nabízí 100% bonus ke vkladu do výše 50 $ a vy vložíte 25 $, dostanete navíc 25 $ jako bonus. Pokud vložíte 50 $, dostanete navíc jako bonus 50 $, pokud vložíte 70 $, dostanete jako bonus 50 $. Bonusy ke vkladu se zpravidla pojí s určitými požadavky na prosázení, například několikanásobné prosázení a sázení na kurzy od nějaké minimální úrovně, než budete moci bonus nebo výhry ze sázení s peněžním bonusem vybrat. Požadavky na prosázení si zjistěte u každé sázkové kanceláře zvlášť.
  • Bonus na volnou sázku – bonus na volnou sázku je peněžní bonus, který se vztahuje k vaší první sázce. Bonus se obvykle určuje jako procento první sázky do jisté maximální částky. To znamená, že pokud sázková kancelář nabízí 100% bonus k první sázce do výše 20 $ a vy provedete vklad a první sázku v hodnotě 10 $, dostanete dalších 10 $ na jinou sázku. Pokud provedete vklad a vsadíte 20 $, dostanete 20 $ navíc na jinou sázku. Pokud provedete vklad a vsadíte 30 $, dostanete bonus 20 $ na jinou sázku. Volné sázky zpravidla fungují pouze jako bonus k provedení další sázky – v případě, že vyhrajete sázku provedenou prostřednictvím peněz z bonusu na volnou sázku, sázka se vám s výhrou nevrátí.
  • Bezriziková sázka – bonus na bezrizikovou sázku je peněžní bonus, který se vztahuje k vaší první sázce. Bonus se obvykle rovná 100 % vaší první sázky do jisté maximální částky. Rozdíl mezi bonusem na volnou sázku a na bezrizikovou sázku spočívá v tom, že v případě bezrizikové sázky se peněžní bonus aktivuje, pouze pokud svou první sázku prohrajete. To znamená, že pokud provedete vklad, vsadíte na něco 20 $ a prohrajete, sázková kancelář vám vaši sázku vrátí ve formě bonusu, kdežto pokud svou první sázku vyhrajete, bonus neobdržíte. Proto se sázka nazývá bezriziková.
  • Sázkový bonus – sázkový bonus je peněžní bonus, který se vztahuje k vašemu prvnímu vkladu, bonus nabízený ve formě sázky. Bonus se obvykle určuje podle vašeho prvního vkladu do jisté částky. Jedná se o kombinaci bonusu ke vkladu (jelikož se nabízený bonus odvíjí od výše prvního vkladu) a volné sázky (jelikož nabízený bonus lze využít jako volnou sázku). Znamená to, že pokud vložíte 50 $, dostanete navíc bonusovou sázku ve výši 50 $, bez ohledu na hodnotu vaší první sázky provedené s vašimi vlastními penězi. Částku sázkového bonusu můžete rozdělit mezi několik samostatných sázek, ale u každé sázkové kanceláře si prosím přečtěte podmínky bonusu.
  • Bonus k navýšení – bonus k navýšení je peněžní bonus, který se vztahuje k vašim následujícím vkladům. Bonus funguje podobně jako bonus ke vkladu, jediný rozdíl je v tom, že se bonusové peníze neváží k prvnímu vkladu, ale k jiným způsobilým vkladům.

Bonusové kódy (jinak též nazývané promo kódy nebo akční kódy) jsou kódy, které občas vydávají různé internetové sázkové kanceláře. Bonusové kódy pro sportovní sázení lze použít buď při registraci účtu, nebo na sázkovém účtu stávajících uživatelů k získání různých speciálních bonusů. Seznam bonusových kódů pro sportovní sázení najdete na OnlineSportsBetting.guide.