Orlando Magic vs Charlotte Hornets

Orlando Magic vs Charlotte HornetsOrlando MagicCharlotte Hornets

🏀 2024-03-20 – NBA

 

Orlando Magic vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Charlotte Hornets

Zápas Orlando Magic proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-03-20 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 40 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.25.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 1x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -9.9 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.7 získaných bodů, v průměru 109.1 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 106.8 získaných bodů, v průměru 116.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2024-03-06 Charlotte Hornets 89 – 101 Orlando Magic
2023-11-27 Orlando Magic 130 – 117 Charlotte Hornets
2023-03-04 Charlotte Hornets 106 – 117 Orlando Magic
2023-02-05 Charlotte Hornets 113 – 119 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Charlotte Hornets?