Monaco vs Olimpia Milano

Monaco vs Olimpia MilanoMonacoOlimpia Milano

🏀 2024-03-20 – Euroliga

 

Monaco vs Olimpia Milano Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Monaco a Olimpia Milano a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Monaco vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Monaco vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Monaco vs Olimpia Milano

Naše predikce pro zápas Monaco vs Olimpia Milano, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Monaco vs Olimpia Milano?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Monaco vs Olimpia Milano, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Monaco vs Olimpia Milano

Zápas Monaco proti Olimpia Milano se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-20 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 25 odehraných zápasech, zatímco Olimpia Milano má za poslední 23 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.652.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Monaco doma vyhrála 1x, zatímco Olimpia Milano zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Monaco průměrný bodový rozdíl 11.6 bodů, zatímco Olimpia Milano má průměrný bodový rozdíl 5.9 bodů:

  • Monaco: v průměru 85.5 získaných bodů, v průměru 73.9 ztracených bodů
  • Olimpia Milano: v průměru 79.0 získaných bodů, v průměru 73.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Monaco vs Olimpia Milano

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Monaco a Olimpia Milano:

Datum Výsledky
2023-11-02 Olimpia Milano 66 – 72 Monaco
2023-01-26 Monaco 101 – 88 Olimpia Milano
2022-12-23 Olimpia Milano 79 – 71 Monaco
2022-03-31 Olimpia Milano 63 – 72 Monaco

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Monaco vs Olimpia Milano s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Monaco vs Olimpia Milano?