Manchester City vs FC Copenhagen

Manchester City vs FC CopenhagenManchester CityFC Copenhagen

⚽ 2024-03-06 – Liga Mistrů

 

Manchester City vs FC Copenhagen Typy

Jak můžete vyčíst z výše uvedené tabulky vzájemné bilance, a podíváte-li se na formu každého týmu během jejich posledních 5 zápasů, dokážeme vypočítat možný konečný výsledek tohoto zápasu.

Sázkové tipy pro Manchester City vs FC Copenhagen

Naše predikce pro zápas Manchester City - FC Copenhagen, který se v rámci Liga Mistrů odehraje 2024-03-06, je založena na nejnovějších statistikách formy každého týmu a na údajích vzájemné bilance. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy.

Sázkové tipy pro Manchester City vs FC Copenhagen

Naše predikce pro zápas Manchester City - FC Copenhagen, který se v rámci Liga Mistrů odehraje 2024-03-06, je založena na nejnovějších statistikách formy každého týmu a na údajích vzájemné bilance. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy.

Udělejte si svou vlastní analýzu zápasu na základě dostupných statistik, než se rozhodnete, na jaký výsledek si chcete vsadit. Vždycky je nejlepší projít si všechny údaje sám s pomocí statistik od SoccerStats247.com a provádět informovaná rozhodnutí.

Kde sázet na Manchester City vs FC Copenhagen?

Pokud hledáte důvěryhodné webové stránky, na kterých byste si mohli vsadit na zápas Manchester City vs FC Copenhagen, doporučujeme vám prohlédnout si následující možnosti:

fortuna www.ifortuna.cz

Každý z těchto operátorů má skvělé recenze od uživatelů, při registraci nabízí uvítací bonusový balíček a poskytuje různé možnosti sázení na sporty, jako jsou fotbal, tenis, basketbal a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Manchester City vs FC Copenhagen

Zápas mezi Manchester City a FC Copenhagen se odehraje 2024-03-06. Plánovaný začátek tohoto utkání v rámci Premier League je v 20:00 GMT. Tým v čele s trenérem Pep Guardiola jde do hry se 4 vítězstvími v posledních 5 zápasech, zatímco FC Copenhagen dosáhli ve svých posledních 5 zápasech 3 výhry.

Co se týká posledních vzájemných zápasů mezi Manchester City vs FC Copenhagen, Manchester City doma vyhrál 1x, zatímco FC Copenhagen vyhrála jako hostující tým 0x.

Vstřelenou branku můžeme očekávat od několika hráčů z každého týmu, průměr je více než 0,8 vstřelených gólů / zápas. Níže najdete seznam hráčů, které stojí za to sledovat:

  • for Manchester City: K. De Bruyne(1 goals/match);E. Haaland(0.83 goals/match);J. Álvarez(1 goals/match);M. Hamilton(1 goals/match);
  • for FC Copenhagen: M. Mattsson(1 goals/match);

Vzájemná bilance Manchester City vs FC Copenhagen

V další tabulce si můžete prohlédnou výsledky posledních 4 utkání mezi Manchester City a FC Copenhagen:

Datum Výsledky
2024-02-13 FC Copenhagen 1 – 3 Manchester City
2022-10-11 FC Copenhagen 0 – 0 Manchester City
2022-10-05 Manchester City 5 – 0 FC Copenhagen
n/a n/a

Pokud vás zajímají další údaje vzájemné bilance a ligové statistiky každého týmu, doporučujeme navštívit stránku Manchester City vs FC Copenhagen H2H.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Manchester City vs FC Copenhagen?