Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies

Brooklyn Nets vs Memphis GrizzliesBrooklyn NetsMemphis Grizzlies

🏀 2024-03-05 – NBA

 

Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Brooklyn Nets a Memphis Grizzlies a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies

Zápas Brooklyn Nets proti Memphis Grizzlies se v rámci NBA odehraje 2024-03-05 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 24 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Memphis Grizzlies má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.328.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Brooklyn Nets doma vyhrála 1x, zatímco Memphis Grizzlies zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Brooklyn Nets průměrný bodový rozdíl -2.1 bodů, zatímco Memphis Grizzlies má průměrný bodový rozdíl -6.7 bodů:

  • Brooklyn Nets: v průměru 112.2 získaných bodů, v průměru 114.3 ztracených bodů
  • Memphis Grizzlies: v průměru 106.1 získaných bodů, v průměru 112.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Brooklyn Nets a Memphis Grizzlies:

Datum Výsledky
2024-02-27 Memphis Grizzlies 86 – 111 Brooklyn Nets
2022-11-21 Brooklyn Nets 127 – 115 Memphis Grizzlies
2022-10-25 Memphis Grizzlies 134 – 124 Brooklyn Nets
2022-07-12 Brooklyn Nets 84 – 120 Memphis Grizzlies

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Brooklyn Nets vs Memphis Grizzlies?