Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder

Phoenix Suns vs Oklahoma City ThunderPhoenix SunsOklahoma City Thunder

🏀 2024-03-04 – NBA

 

Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Phoenix Suns a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder

Zápas Phoenix Suns proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-03-04 v 03:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 35 vítězstvími v posledních 59 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 59 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.695.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Phoenix Suns doma vyhrála 1x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Phoenix Suns průměrný bodový rozdíl 3.1 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 7.9 bodů:

  • Phoenix Suns: v průměru 117.4 získaných bodů, v průměru 114.3 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 121.2 získaných bodů, v průměru 113.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Phoenix Suns a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2023-11-13 Phoenix Suns 99 – 111 Oklahoma City Thunder
2023-04-03 Oklahoma City Thunder 118 – 128 Phoenix Suns
2023-03-19 Oklahoma City Thunder 124 – 120 Phoenix Suns
2023-03-09 Phoenix Suns 132 – 101 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Phoenix Suns vs Oklahoma City Thunder?