Inter Bratislava vs Levice

Inter Bratislava vs LeviceInter BratislavaLevice

🏀 2024-03-20 – Extraliga

 

Inter Bratislava vs Levice Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Inter Bratislava a Levice a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Inter Bratislava vs Levice

Naše predikce pro zápas Inter Bratislava vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Inter Bratislava vs Levice

Naše predikce pro zápas Inter Bratislava vs Levice, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Inter Bratislava vs Levice?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Inter Bratislava vs Levice, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Inter Bratislava vs Levice

Zápas Inter Bratislava proti Levice se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Levice má za poslední 28 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.750.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Inter Bratislava doma vyhrála 0x, zatímco Levice zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Inter Bratislava průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů, zatímco Levice má průměrný bodový rozdíl 13.2 bodů:

  • Inter Bratislava: v průměru 83.3 získaných bodů, v průměru 83.0 ztracených bodů
  • Levice: v průměru 86.8 získaných bodů, v průměru 73.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Inter Bratislava vs Levice

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Inter Bratislava a Levice:

Datum Výsledky
2024-01-17 Levice 96 – 89 Inter Bratislava
2023-12-02 Inter Bratislava 71 – 72 Levice
2023-10-14 Levice 79 – 43 Inter Bratislava
2023-04-05 Inter Bratislava 82 – 94 Levice

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Inter Bratislava vs Levice s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Inter Bratislava vs Levice?