Fenerbahce vs Barcelona

Fenerbahce vs BarcelonaFenerbahceBarcelona

🏀 2024-03-20 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Barcelona Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Fenerbahce a Barcelona a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Fenerbahce vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Fenerbahce vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Fenerbahce vs Barcelona?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Fenerbahce vs Barcelona, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Fenerbahce vs Barcelona

Zápas Fenerbahce proti Barcelona se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-20 v 17:45 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 21 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Barcelona má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.640.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Fenerbahce doma vyhrála 1x, zatímco Barcelona zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Fenerbahce průměrný bodový rozdíl 11.2 bodů, zatímco Barcelona má průměrný bodový rozdíl 7.1 bodů:

  • Fenerbahce: v průměru 87.1 získaných bodů, v průměru 75.9 ztracených bodů
  • Barcelona: v průměru 87.6 získaných bodů, v průměru 80.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Fenerbahce vs Barcelona

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Fenerbahce a Barcelona:

Datum Výsledky
2023-12-08 Barcelona 89 – 81 Fenerbahce
2023-03-10 Fenerbahce 81 – 73 Barcelona
2022-11-04 Barcelona 81 – 80 Fenerbahce
2022-03-25 Barcelona 88 – 67 Fenerbahce

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Fenerbahce vs Barcelona s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Fenerbahce vs Barcelona?