Decin vs Usti n. Labem

Decin vs Usti n. LabemDecinUsti n. Labem

🏀 2024-03-20 – NBL

 

Decin vs Usti n. Labem Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Decin a Usti n. Labem a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Decin vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas Decin vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Decin vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas Decin vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Decin vs Usti n. Labem?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Decin vs Usti n. Labem, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Decin vs Usti n. Labem

Zápas Decin proti Usti n. Labem se v rámci NBL odehraje 2024-03-20 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 13 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Usti n. Labem má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.636.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Decin doma vyhrála 2x, zatímco Usti n. Labem zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Decin průměrný bodový rozdíl 4.8 bodů, zatímco Usti n. Labem má průměrný bodový rozdíl 7.0 bodů:

  • Decin: v průměru 86.6 získaných bodů, v průměru 81.8 ztracených bodů
  • Usti n. Labem: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 83.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Decin vs Usti n. Labem

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Decin a Usti n. Labem:

Datum Výsledky
2024-02-11 Usti n. Labem 93 – 83 Decin
2024-01-31 Decin 76 – 71 Usti n. Labem
2023-12-02 Decin 93 – 82 Usti n. Labem
2023-10-01 Usti n. Labem 88 – 95 Decin

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Decin vs Usti n. Labem s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Decin vs Usti n. Labem?