Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans

Brooklyn Nets vs New Orleans PelicansBrooklyn NetsNew Orleans Pelicans

🏀 2024-03-20 – NBA

 

Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Brooklyn Nets a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans

Zápas Brooklyn Nets proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-03-20 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 26 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 67 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.612.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Brooklyn Nets doma vyhrála 1x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Brooklyn Nets průměrný bodový rozdíl -2.4 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 5.1 bodů:

  • Brooklyn Nets: v průměru 111.7 získaných bodů, v průměru 114.1 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 116.1 získaných bodů, v průměru 111 ztracených bodů

Vzájemná bilance Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Brooklyn Nets a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2024-01-03 New Orleans Pelicans 112 – 85 Brooklyn Nets
2023-01-07 New Orleans Pelicans 102 – 108 Brooklyn Nets
2022-10-20 Brooklyn Nets 108 – 130 New Orleans Pelicans
2022-01-16 Brooklyn Nets 120 – 105 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Brooklyn Nets vs New Orleans Pelicans?