BKM Lucenec vs MBK Handlova

BKM Lucenec vs MBK HandlovaBKM LucenecMBK Handlova

🏀 2024-03-20 – Extraliga

 

BKM Lucenec vs MBK Handlova Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BKM Lucenec a MBK Handlova a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BKM Lucenec vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas BKM Lucenec vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BKM Lucenec vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas BKM Lucenec vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BKM Lucenec vs MBK Handlova?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BKM Lucenec vs MBK Handlova, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BKM Lucenec vs MBK Handlova

Zápas BKM Lucenec proti MBK Handlova se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 9 vítězstvími v posledních 29 odehraných zápasech, zatímco MBK Handlova má za poslední 27 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.593.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BKM Lucenec doma vyhrála 1x, zatímco MBK Handlova zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má BKM Lucenec průměrný bodový rozdíl -5.6 bodů, zatímco MBK Handlova má průměrný bodový rozdíl 1.0 bodů:

  • BKM Lucenec: v průměru 84.1 získaných bodů, v průměru 89.7 ztracených bodů
  • MBK Handlova: v průměru 84.4 získaných bodů, v průměru 83.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance BKM Lucenec vs MBK Handlova

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BKM Lucenec a MBK Handlova:

Datum Výsledky
2024-01-17 MBK Handlova 106 – 98 BKM Lucenec
2023-12-02 BKM Lucenec 98 – 97 MBK Handlova
2023-10-14 MBK Handlova 101 – 91 BKM Lucenec
2023-03-04 MBK Handlova 83 – 112 BKM Lucenec

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BKM Lucenec vs MBK Handlova s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BKM Lucenec vs MBK Handlova?