BK Nitra vs Spisski Rytieri

BK Nitra vs Spisski RytieriBK NitraSpisski Rytieri

🏀 2024-03-20 – Extraliga

 

BK Nitra vs Spisski Rytieri Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi BK Nitra a Spisski Rytieri a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro BK Nitra vs Spisski Rytieri

Naše predikce pro zápas BK Nitra vs Spisski Rytieri, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na BK Nitra vs Spisski Rytieri?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání BK Nitra vs Spisski Rytieri, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro BK Nitra vs Spisski Rytieri

Zápas BK Nitra proti Spisski Rytieri se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-20 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 3 vítězstvími v posledních 28 odehraných zápasech, zatímco Spisski Rytieri má za poslední 29 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.517.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, BK Nitra doma vyhrála 0x, zatímco Spisski Rytieri zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má BK Nitra průměrný bodový rozdíl -18.6 bodů, zatímco Spisski Rytieri má průměrný bodový rozdíl 2.8 bodů:

  • BK Nitra: v průměru 72.5 získaných bodů, v průměru 91.1 ztracených bodů
  • Spisski Rytieri: v průměru 84.1 získaných bodů, v průměru 81.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance BK Nitra vs Spisski Rytieri

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi BK Nitra a Spisski Rytieri:

Datum Výsledky
2024-01-17 Spisski Rytieri 83 – 72 BK Nitra
2023-12-02 BK Nitra 83 – 100 Spisski Rytieri
2023-10-14 Spisski Rytieri 98 – 83 BK Nitra
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci BK Nitra vs Spisski Rytieri s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas BK Nitra vs Spisski Rytieri?