Washington Wizards vs Toronto Raptors

Washington Wizards vs Toronto RaptorsWashington WizardsToronto Raptors

🏀 2024-03-24 – NBA

 

Washington Wizards vs Toronto Raptors Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Toronto Raptors a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Toronto Raptors

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Toronto Raptors, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Toronto Raptors?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Toronto Raptors, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Toronto Raptors

Zápas Washington Wizards proti Toronto Raptors se v rámci NBA odehraje 2024-03-24 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 12 vítězstvími v posledních 70 odehraných zápasech, zatímco Toronto Raptors má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.333.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Toronto Raptors zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -10.1 bodů, zatímco Toronto Raptors má průměrný bodový rozdíl -4.8 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.8 získaných bodů, v průměru 123.9 ztracených bodů
  • Toronto Raptors: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 118.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Toronto Raptors

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Toronto Raptors:

Datum Výsledky
2023-12-28 Washington Wizards 102 – 132 Toronto Raptors
2023-11-14 Toronto Raptors 111 – 107 Washington Wizards
2023-10-21 Toronto Raptors 134 – 98 Washington Wizards
2023-03-26 Toronto Raptors 114 – 104 Washington Wizards

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Toronto Raptors s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Toronto Raptors?