New York Knicks vs Brooklyn Nets

New York Knicks vs Brooklyn NetsNew York KnicksBrooklyn Nets

🏀 2024-03-23 – NBA

 

New York Knicks vs Brooklyn Nets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Brooklyn Nets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Brooklyn Nets

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Brooklyn Nets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Brooklyn Nets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Brooklyn Nets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Brooklyn Nets

Zápas New York Knicks proti Brooklyn Nets se v rámci NBA odehraje 2024-03-23 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 41 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Brooklyn Nets má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.377.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 1x, zatímco Brooklyn Nets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 4.1 bodů, zatímco Brooklyn Nets má průměrný bodový rozdíl -2.5 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 112 získaných bodů, v průměru 107.9 ztracených bodů
  • Brooklyn Nets: v průměru 111.4 získaných bodů, v průměru 113.9 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Brooklyn Nets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Brooklyn Nets:

Datum Výsledky
2024-01-24 Brooklyn Nets 103 – 108 New York Knicks
2023-12-21 Brooklyn Nets 102 – 121 New York Knicks
2023-07-09 Brooklyn Nets 98 – 80 New York Knicks
2023-03-02 New York Knicks 142 – 118 Brooklyn Nets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Brooklyn Nets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Brooklyn Nets?