Washington Wizards vs Sacramento Kings

Washington Wizards vs Sacramento KingsWashington WizardsSacramento Kings

🏀 2024-03-22 – NBA

 

Washington Wizards vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Washington Wizards a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Washington Wizards vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Washington Wizards vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Washington Wizards vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Washington Wizards vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Washington Wizards vs Sacramento Kings

Zápas Washington Wizards proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-03-22 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.588.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Washington Wizards doma vyhrála 0x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Washington Wizards průměrný bodový rozdíl -10.4 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů:

  • Washington Wizards: v průměru 113.8 získaných bodů, v průměru 124.2 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 118.1 získaných bodů, v průměru 116.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Washington Wizards vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Washington Wizards a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2023-12-19 Sacramento Kings 143 – 131 Washington Wizards
2023-03-19 Washington Wizards 118 – 132 Sacramento Kings
2022-12-24 Sacramento Kings 111 – 125 Washington Wizards
2022-02-13 Washington Wizards 110 – 123 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Washington Wizards vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Washington Wizards vs Sacramento Kings?