Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers

Portland Trail Blazers vs Los Angeles ClippersPortland Trail BlazersLos Angeles Clippers

🏀 2024-03-21 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Los Angeles Clippers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-21, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers

Zápas Portland Trail Blazers proti Los Angeles Clippers se v rámci NBA odehraje 2024-03-21 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 68 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Clippers má za poslední 67 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.627.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco Los Angeles Clippers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -8.1 bodů, zatímco Los Angeles Clippers má průměrný bodový rozdíl 3.9 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.7 získaných bodů, v průměru 115.8 ztracených bodů
  • Los Angeles Clippers: v průměru 116.5 získaných bodů, v průměru 112.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Los Angeles Clippers:

Datum Výsledky
2023-12-12 Los Angeles Clippers 132 – 127 Portland Trail Blazers
2023-10-26 Los Angeles Clippers 123 – 111 Portland Trail Blazers
2023-04-08 Los Angeles Clippers 136 – 125 Portland Trail Blazers
2023-03-20 Portland Trail Blazers 102 – 117 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers?