Valencia vs Maccabi Tel Aviv

Valencia vs Maccabi Tel AvivValenciaMaccabi Tel Aviv

🏀 2024-03-27 – Euroliga

 

Valencia vs Maccabi Tel Aviv Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Valencia a Maccabi Tel Aviv a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Valencia vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Valencia vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Valencia vs Maccabi Tel Aviv

Naše predikce pro zápas Valencia vs Maccabi Tel Aviv, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Valencia vs Maccabi Tel Aviv?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Valencia vs Maccabi Tel Aviv, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Valencia vs Maccabi Tel Aviv

Zápas Valencia proti Maccabi Tel Aviv se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-27 v 19:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 26 odehraných zápasech, zatímco Maccabi Tel Aviv má za poslední 18 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.833.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Valencia doma vyhrála 1x, zatímco Maccabi Tel Aviv zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Valencia průměrný bodový rozdíl 2.0 bodů, zatímco Maccabi Tel Aviv má průměrný bodový rozdíl 10.7 bodů:

  • Valencia: v průměru 82.3 získaných bodů, v průměru 80.3 ztracených bodů
  • Maccabi Tel Aviv: v průměru 90.3 získaných bodů, v průměru 79.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Valencia vs Maccabi Tel Aviv

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Valencia a Maccabi Tel Aviv:

Datum Výsledky
2023-10-18 Valencia 75 – 66 Maccabi Tel Aviv
2023-02-02 Valencia 93 – 94 Maccabi Tel Aviv
2022-12-08 Maccabi Tel Aviv 84 – 68 Valencia
2021-03-04 Maccabi Tel Aviv 84 – 72 Valencia

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Valencia vs Maccabi Tel Aviv s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Valencia vs Maccabi Tel Aviv?