Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers

Los Angeles Clippers vs Indiana PacersLos Angeles ClippersIndiana Pacers

🏀 2024-03-26 – NBA

 

Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Clippers a Indiana Pacers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers

Zápas Los Angeles Clippers proti Indiana Pacers se v rámci NBA odehraje 2024-03-26 v 03:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 70 odehraných zápasech, zatímco Indiana Pacers má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.556.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Clippers doma vyhrála 1x, zatímco Indiana Pacers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Clippers průměrný bodový rozdíl 3.8 bodů, zatímco Indiana Pacers má průměrný bodový rozdíl 2.1 bodů:

  • Los Angeles Clippers: v průměru 116.5 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů
  • Indiana Pacers: v průměru 123.1 získaných bodů, v průměru 121 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Clippers a Indiana Pacers:

Datum Výsledky
2023-12-19 Indiana Pacers 127 – 151 Los Angeles Clippers
2022-12-31 Indiana Pacers 131 – 130 Los Angeles Clippers
2022-11-27 Los Angeles Clippers 114 – 100 Indiana Pacers
2022-02-01 Indiana Pacers 122 – 116 Los Angeles Clippers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Clippers vs Indiana Pacers?