Utah Jazz vs Dallas Mavericks

Utah Jazz vs Dallas MavericksUtah JazzDallas Mavericks

🏀 2024-03-26 – NBA

 

Utah Jazz vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Utah Jazz a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Utah Jazz vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Utah Jazz vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Utah Jazz vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Utah Jazz vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Utah Jazz vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Utah Jazz vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Utah Jazz vs Dallas Mavericks

Zápas Utah Jazz proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-03-26 v 02:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 29 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 70 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.586.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Utah Jazz doma vyhrála 1x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Utah Jazz průměrný bodový rozdíl -4.1 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 1.6 bodů:

  • Utah Jazz: v průměru 116.8 získaných bodů, v průměru 120.9 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.6 získaných bodů, v průměru 117 ztracených bodů

Vzájemná bilance Utah Jazz vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Utah Jazz a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-03-22 Dallas Mavericks 113 – 97 Utah Jazz
2024-01-02 Utah Jazz 127 – 90 Dallas Mavericks
2023-12-07 Dallas Mavericks 147 – 97 Utah Jazz
2023-03-08 Dallas Mavericks 120 – 116 Utah Jazz

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Utah Jazz vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Utah Jazz vs Dallas Mavericks?