Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers

Los Angeles Lakers vs Indiana PacersLos Angeles LakersIndiana Pacers

🏀 2024-03-25 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Indiana Pacers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-25, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-25, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers

Zápas Los Angeles Lakers proti Indiana Pacers se v rámci NBA odehraje 2024-03-25 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 38 vítězstvími v posledních 70 odehraných zápasech, zatímco Indiana Pacers má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.563.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 1x, zatímco Indiana Pacers zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl 0 bodů, zatímco Indiana Pacers má průměrný bodový rozdíl 2.3 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 117.2 ztracených bodů
  • Indiana Pacers: v průměru 122.8 získaných bodů, v průměru 120.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Indiana Pacers:

Datum Výsledky
2023-12-10 Los Angeles Lakers 123 – 109 Indiana Pacers
2023-02-03 Indiana Pacers 111 – 112 Los Angeles Lakers
2022-11-29 Los Angeles Lakers 115 – 116 Indiana Pacers
2022-01-20 Los Angeles Lakers 104 – 111 Indiana Pacers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers?