USK Prague vs Usti n. Labem

USK Prague vs Usti n. LabemUSK PragueUsti n. Labem

🏀 2024-03-13 – NBL

 

USK Prague vs Usti n. Labem Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi USK Prague a Usti n. Labem a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro USK Prague vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas USK Prague vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro USK Prague vs Usti n. Labem

Naše predikce pro zápas USK Prague vs Usti n. Labem, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na USK Prague vs Usti n. Labem?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání USK Prague vs Usti n. Labem, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro USK Prague vs Usti n. Labem

Zápas USK Prague proti Usti n. Labem se v rámci NBL odehraje 2024-03-13 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Usti n. Labem má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.636.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, USK Prague doma vyhrála 0x, zatímco Usti n. Labem zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má USK Prague průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů, zatímco Usti n. Labem má průměrný bodový rozdíl 7.0 bodů:

  • USK Prague: v průměru 75.0 získaných bodů, v průměru 76.3 ztracených bodů
  • Usti n. Labem: v průměru 90.1 získaných bodů, v průměru 83.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance USK Prague vs Usti n. Labem

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi USK Prague a Usti n. Labem:

Datum Výsledky
2024-02-04 Usti n. Labem 85 – 73 USK Prague
2024-01-03 USK Prague 62 – 71 Usti n. Labem
2023-10-22 Usti n. Labem 81 – 66 USK Prague
2023-01-14 USK Prague 76 – 80 Usti n. Labem

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci USK Prague vs Usti n. Labem s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas USK Prague vs Usti n. Labem?