Portland Trail Blazers vs Boston Celtics

Portland Trail Blazers vs Boston CelticsPortland Trail BlazersBoston Celtics

🏀 2024-03-12 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-12, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Boston Celtics

Zápas Portland Trail Blazers proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-03-12 v 03:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 18 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 63 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.778.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -7.9 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 10.9 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 108.1 získaných bodů, v průměru 116 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 109.8 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2023-03-18 Portland Trail Blazers 112 – 126 Boston Celtics
2023-03-09 Boston Celtics 115 – 93 Portland Trail Blazers
2022-01-22 Boston Celtics 105 – 109 Portland Trail Blazers
2021-12-05 Portland Trail Blazers 117 – 145 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Boston Celtics?