Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder

Toronto Raptors vs Oklahoma City ThunderToronto RaptorsOklahoma City Thunder

🏀 2024-03-23 – NBA

 

Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder

Zápas Toronto Raptors proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-03-23 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.706.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -4.8 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 7.7 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 113.3 získaných bodů, v průměru 118.1 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.7 získaných bodů, v průměru 113 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2024-02-05 Oklahoma City Thunder 135 – 127 Toronto Raptors
2023-03-16 Toronto Raptors 128 – 111 Oklahoma City Thunder
2022-11-12 Oklahoma City Thunder 132 – 113 Toronto Raptors
2022-02-10 Oklahoma City Thunder 98 – 117 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs Oklahoma City Thunder?