Orlando Magic vs Sacramento Kings

Orlando Magic vs Sacramento KingsOrlando MagicSacramento Kings

🏀 2024-03-24 – NBA

 

Orlando Magic vs Sacramento Kings Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Sacramento Kings a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Sacramento Kings

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Sacramento Kings, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Sacramento Kings?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Sacramento Kings, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Sacramento Kings

Zápas Orlando Magic proti Sacramento Kings se v rámci NBA odehraje 2024-03-24 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 70 odehraných zápasech, zatímco Sacramento Kings má za poslední 69 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.58.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 0x, zatímco Sacramento Kings zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 2.1 bodů, zatímco Sacramento Kings má průměrný bodový rozdíl 1.4 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.9 získaných bodů, v průměru 108.8 ztracených bodů
  • Sacramento Kings: v průměru 117.9 získaných bodů, v průměru 116.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Sacramento Kings

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Sacramento Kings:

Datum Výsledky
2024-01-04 Sacramento Kings 138 – 135 Orlando Magic
2023-01-10 Sacramento Kings 136 – 111 Orlando Magic
2022-11-05 Orlando Magic – Sacramento Kings
2022-07-09 Sacramento Kings 92 – 94 Orlando Magic

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Sacramento Kings s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Sacramento Kings?