Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans

Toronto Raptors vs New Orleans PelicansToronto RaptorsNew Orleans Pelicans

🏀 2024-03-06 – NBA

 

Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans

Zápas Toronto Raptors proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-03-06 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 23 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.59.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -3.2 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 4.5 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 114.4 získaných bodů, v průměru 117.6 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 116.2 získaných bodů, v průměru 111.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2024-02-06 New Orleans Pelicans 138 – 100 Toronto Raptors
2023-02-24 Toronto Raptors 115 – 110 New Orleans Pelicans
2022-12-01 New Orleans Pelicans 126 – 108 Toronto Raptors
2022-02-15 New Orleans Pelicans 120 – 90 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs New Orleans Pelicans?