Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder

Los Angeles Lakers vs Oklahoma City ThunderLos Angeles LakersOklahoma City Thunder

🏀 2024-03-05 – NBA

 

Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Los Angeles Lakers a Oklahoma City Thunder a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder

Naše predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-05, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder

Zápas Los Angeles Lakers proti Oklahoma City Thunder se v rámci NBA odehraje 2024-03-05 v 04:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 33 vítězstvími v posledních 61 odehraných zápasech, zatímco Oklahoma City Thunder má za poslední 59 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.695.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Los Angeles Lakers doma vyhrála 2x, zatímco Oklahoma City Thunder zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Los Angeles Lakers průměrný bodový rozdíl -0.4 bodů, zatímco Oklahoma City Thunder má průměrný bodový rozdíl 7.9 bodů:

  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.2 získaných bodů, v průměru 117.6 ztracených bodů
  • Oklahoma City Thunder: v průměru 121.2 získaných bodů, v průměru 113.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Los Angeles Lakers a Oklahoma City Thunder:

Datum Výsledky
2024-01-16 Los Angeles Lakers 112 – 105 Oklahoma City Thunder
2023-12-24 Oklahoma City Thunder 120 – 129 Los Angeles Lakers
2023-12-01 Oklahoma City Thunder 133 – 110 Los Angeles Lakers
2023-03-25 Los Angeles Lakers 116 – 111 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Los Angeles Lakers vs Oklahoma City Thunder?