Toronto Raptors vs Charlotte Hornets

Toronto Raptors vs Charlotte HornetsToronto RaptorsCharlotte Hornets

🏀 2024-03-04 – NBA

 

Toronto Raptors vs Charlotte Hornets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Toronto Raptors a Charlotte Hornets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Toronto Raptors vs Charlotte Hornets

Naše predikce pro zápas Toronto Raptors vs Charlotte Hornets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Toronto Raptors vs Charlotte Hornets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Toronto Raptors vs Charlotte Hornets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Toronto Raptors vs Charlotte Hornets

Zápas Toronto Raptors proti Charlotte Hornets se v rámci NBA odehraje 2024-03-04 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 22 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Charlotte Hornets má za poslední 60 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.25.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Toronto Raptors doma vyhrála 1x, zatímco Charlotte Hornets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Toronto Raptors průměrný bodový rozdíl -3.4 bodů, zatímco Charlotte Hornets má průměrný bodový rozdíl -10.5 bodů:

  • Toronto Raptors: v průměru 114.5 získaných bodů, v průměru 117.8 ztracených bodů
  • Charlotte Hornets: v průměru 107.6 získaných bodů, v průměru 118.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Toronto Raptors vs Charlotte Hornets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Toronto Raptors a Charlotte Hornets:

Datum Výsledky
2024-02-08 Charlotte Hornets 117 – 123 Toronto Raptors
2023-12-19 Toronto Raptors 114 – 99 Charlotte Hornets
2023-12-09 Charlotte Hornets 119 – 116 Toronto Raptors
2023-04-05 Charlotte Hornets 100 – 120 Toronto Raptors

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Toronto Raptors vs Charlotte Hornets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Toronto Raptors vs Charlotte Hornets?