Srsni Pisek vs Olomoucko

Srsni Pisek vs OlomouckoSrsni PisekOlomoucko

🏀 2024-03-04 – NBL

 

Srsni Pisek vs Olomoucko Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Srsni Pisek a Olomoucko a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Srsni Pisek vs Olomoucko

Naše predikce pro zápas Srsni Pisek vs Olomoucko, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Srsni Pisek vs Olomoucko

Naše predikce pro zápas Srsni Pisek vs Olomoucko, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Srsni Pisek vs Olomoucko?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Srsni Pisek vs Olomoucko, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Srsni Pisek vs Olomoucko

Zápas Srsni Pisek proti Olomoucko se v rámci NBL odehraje 2024-03-04 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 8 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Olomoucko má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.318.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Srsni Pisek doma vyhrála 0x, zatímco Olomoucko zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Srsni Pisek průměrný bodový rozdíl -5.0 bodů, zatímco Olomoucko má průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů:

  • Srsni Pisek: v průměru 86.0 získaných bodů, v průměru 91.0 ztracených bodů
  • Olomoucko: v průměru 80.8 získaných bodů, v průměru 87.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Srsni Pisek vs Olomoucko

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Srsni Pisek a Olomoucko:

Datum Výsledky
2024-02-03 Olomoucko 96 – 78 Srsni Pisek
2024-01-20 Srsni Pisek 83 – 93 Olomoucko
2023-11-04 Olomoucko 81 – 98 Srsni Pisek
n/a n/a

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Srsni Pisek vs Olomoucko s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Srsni Pisek vs Olomoucko?