Spisski Rytieri vs MBK Handlova

Spisski Rytieri vs MBK HandlovaSpisski RytieriMBK Handlova

🏀 2024-03-30 – Extraliga

 

Spisski Rytieri vs MBK Handlova Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Spisski Rytieri a MBK Handlova a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs MBK Handlova

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs MBK Handlova, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Spisski Rytieri vs MBK Handlova?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Spisski Rytieri vs MBK Handlova, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Spisski Rytieri vs MBK Handlova

Zápas Spisski Rytieri proti MBK Handlova se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-30 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 16 vítězstvími v posledních 31 odehraných zápasech, zatímco MBK Handlova má za poslední 29 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.552.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Spisski Rytieri doma vyhrála 1x, zatímco MBK Handlova zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Spisski Rytieri průměrný bodový rozdíl 3.3 bodů, zatímco MBK Handlova má průměrný bodový rozdíl 0.7 bodů:

  • Spisski Rytieri: v průměru 84.5 získaných bodů, v průměru 81.2 ztracených bodů
  • MBK Handlova: v průměru 83.9 získaných bodů, v průměru 83.2 ztracených bodů

Vzájemná bilance Spisski Rytieri vs MBK Handlova

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Spisski Rytieri a MBK Handlova:

Datum Výsledky
2024-01-31 MBK Handlova 96 – 90 Spisski Rytieri
2023-12-16 Spisski Rytieri 86 – 93 MBK Handlova
2023-10-28 MBK Handlova 85 – 80 Spisski Rytieri
2023-03-11 Spisski Rytieri 118 – 83 MBK Handlova

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Spisski Rytieri vs MBK Handlova s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Spisski Rytieri vs MBK Handlova?