New Orleans Pelicans vs Boston Celtics

New Orleans Pelicans vs Boston CelticsNew Orleans PelicansBoston Celtics

🏀 2024-03-30 – NBA

 

New Orleans Pelicans vs Boston Celtics Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New Orleans Pelicans a Boston Celtics a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New Orleans Pelicans vs Boston Celtics

Naše predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Boston Celtics, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New Orleans Pelicans vs Boston Celtics?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New Orleans Pelicans vs Boston Celtics, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New Orleans Pelicans vs Boston Celtics

Zápas New Orleans Pelicans proti Boston Celtics se v rámci NBA odehraje 2024-03-30 v 22:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 44 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco Boston Celtics má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.792.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New Orleans Pelicans doma vyhrála 0x, zatímco Boston Celtics zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má New Orleans Pelicans průměrný bodový rozdíl 5.2 bodů, zatímco Boston Celtics má průměrný bodový rozdíl 11.5 bodů:

  • New Orleans Pelicans: v průměru 115.7 získaných bodů, v průměru 110.5 ztracených bodů
  • Boston Celtics: v průměru 121.1 získaných bodů, v průměru 109.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance New Orleans Pelicans vs Boston Celtics

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New Orleans Pelicans a Boston Celtics:

Datum Výsledky
2024-01-30 Boston Celtics 118 – 112 New Orleans Pelicans
2023-01-12 Boston Celtics 125 – 114 New Orleans Pelicans
2022-11-19 New Orleans Pelicans 109 – 117 Boston Celtics
2022-01-30 New Orleans Pelicans 97 – 107 Boston Celtics

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New Orleans Pelicans vs Boston Celtics s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New Orleans Pelicans vs Boston Celtics?