Spisski Rytieri vs BKM Lucenec

Spisski Rytieri vs BKM LucenecSpisski RytieriBKM Lucenec

🏀 2024-03-23 – Extraliga

 

Spisski Rytieri vs BKM Lucenec Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Spisski Rytieri a BKM Lucenec a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs BKM Lucenec

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs BKM Lucenec, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Spisski Rytieri vs BKM Lucenec

Naše predikce pro zápas Spisski Rytieri vs BKM Lucenec, který se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-23, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Spisski Rytieri vs BKM Lucenec?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Spisski Rytieri vs BKM Lucenec, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Spisski Rytieri vs BKM Lucenec

Zápas Spisski Rytieri proti BKM Lucenec se v rámci Extraliga odehraje 2024-03-23 v 18:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 15 vítězstvími v posledních 30 odehraných zápasech, zatímco BKM Lucenec má za poslední 30 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.333.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Spisski Rytieri doma vyhrála 1x, zatímco BKM Lucenec zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Spisski Rytieri průměrný bodový rozdíl 2.4 bodů, zatímco BKM Lucenec má průměrný bodový rozdíl -5.2 bodů:

  • Spisski Rytieri: v průměru 84.0 získaných bodů, v průměru 81.6 ztracených bodů
  • BKM Lucenec: v průměru 84.3 získaných bodů, v průměru 89.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Spisski Rytieri vs BKM Lucenec

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Spisski Rytieri a BKM Lucenec:

Datum Výsledky
2024-01-20 BKM Lucenec 75 – 92 Spisski Rytieri
2023-12-09 Spisski Rytieri 102 – 90 BKM Lucenec
2023-10-21 BKM Lucenec 76 – 96 Spisski Rytieri
2023-03-25 BKM Lucenec 84 – 66 Spisski Rytieri

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Spisski Rytieri vs BKM Lucenec s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Spisski Rytieri vs BKM Lucenec?