Slavia Prague vs NH Ostrava

Slavia Prague vs NH OstravaSlavia PragueNH Ostrava

🏀 2024-03-13 – NBL

 

Slavia Prague vs NH Ostrava Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Slavia Prague a NH Ostrava a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Slavia Prague vs NH Ostrava

Naše predikce pro zápas Slavia Prague vs NH Ostrava, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Slavia Prague vs NH Ostrava

Naše predikce pro zápas Slavia Prague vs NH Ostrava, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Slavia Prague vs NH Ostrava?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Slavia Prague vs NH Ostrava, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Slavia Prague vs NH Ostrava

Zápas Slavia Prague proti NH Ostrava se v rámci NBL odehraje 2024-03-13 v 17:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 3 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco NH Ostrava má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.364.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Slavia Prague doma vyhrála 0x, zatímco NH Ostrava zaznamenala venku 2 vítězství.

V aktuální sezóně má Slavia Prague průměrný bodový rozdíl -15.8 bodů, zatímco NH Ostrava má průměrný bodový rozdíl -5.1 bodů:

  • Slavia Prague: v průměru 76.5 získaných bodů, v průměru 92.3 ztracených bodů
  • NH Ostrava: v průměru 76.4 získaných bodů, v průměru 81.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Slavia Prague vs NH Ostrava

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Slavia Prague a NH Ostrava:

Datum Výsledky
2024-03-02 NH Ostrava 64 – 79 Slavia Prague
2024-02-03 Slavia Prague 80 – 89 NH Ostrava
2023-12-20 Slavia Prague 70 – 85 NH Ostrava
2023-10-18 NH Ostrava 98 – 68 Slavia Prague

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Slavia Prague vs NH Ostrava s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Slavia Prague vs NH Ostrava?