San Antonio Spurs vs New York Knicks

San Antonio Spurs vs New York KnicksSan Antonio SpursNew York Knicks

🏀 2024-03-30 – NBA

 

San Antonio Spurs vs New York Knicks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a New York Knicks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs New York Knicks

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs New York Knicks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs New York Knicks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs New York Knicks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs New York Knicks

Zápas San Antonio Spurs proti New York Knicks se v rámci NBA odehraje 2024-03-30 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 17 vítězstvími v posledních 73 odehraných zápasech, zatímco New York Knicks má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.611.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 1x, zatímco New York Knicks zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.3 bodů, zatímco New York Knicks má průměrný bodový rozdíl 4.9 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 111.9 získaných bodů, v průměru 119.2 ztracených bodů
  • New York Knicks: v průměru 112.4 získaných bodů, v průměru 107.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs New York Knicks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a New York Knicks:

Datum Výsledky
2023-11-09 New York Knicks 126 – 105 San Antonio Spurs
2023-01-05 New York Knicks 117 – 114 San Antonio Spurs
2022-12-30 San Antonio Spurs 122 – 115 New York Knicks
2022-01-11 New York Knicks 111 – 96 San Antonio Spurs

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs New York Knicks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs New York Knicks?