San Antonio Spurs vs Indiana Pacers

San Antonio Spurs vs Indiana PacersSan Antonio SpursIndiana Pacers

🏀 2024-03-04 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Indiana Pacers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Indiana Pacers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Indiana Pacers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Indiana Pacers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Indiana Pacers

Zápas San Antonio Spurs proti Indiana Pacers se v rámci NBA odehraje 2024-03-04 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 12 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Indiana Pacers má za poslední 61 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.557.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 1x, zatímco Indiana Pacers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -8.3 bodů, zatímco Indiana Pacers má průměrný bodový rozdíl 1.5 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 112.3 získaných bodů, v průměru 120.6 ztracených bodů
  • Indiana Pacers: v průměru 123.6 získaných bodů, v průměru 122.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Indiana Pacers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Indiana Pacers:

Datum Výsledky
2023-11-07 Indiana Pacers 152 – 111 San Antonio Spurs
2023-03-03 San Antonio Spurs 110 – 99 Indiana Pacers
2022-10-22 Indiana Pacers 134 – 137 San Antonio Spurs
2022-03-13 San Antonio Spurs 108 – 119 Indiana Pacers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Indiana Pacers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Indiana Pacers?