San Antonio Spurs vs Houston Rockets

San Antonio Spurs vs Houston RocketsSan Antonio SpursHouston Rockets

🏀 2024-03-13 – NBA

 

San Antonio Spurs vs Houston Rockets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi San Antonio Spurs a Houston Rockets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro San Antonio Spurs vs Houston Rockets

Naše predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Houston Rockets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na San Antonio Spurs vs Houston Rockets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání San Antonio Spurs vs Houston Rockets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro San Antonio Spurs vs Houston Rockets

Zápas San Antonio Spurs proti Houston Rockets se v rámci NBA odehraje 2024-03-13 v 01:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 14 vítězstvími v posledních 64 odehraných zápasech, zatímco Houston Rockets má za poslední 64 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.453.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, San Antonio Spurs doma vyhrála 2x, zatímco Houston Rockets zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má San Antonio Spurs průměrný bodový rozdíl -7.7 bodů, zatímco Houston Rockets má průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů:

  • San Antonio Spurs: v průměru 112.6 získaných bodů, v průměru 120.3 ztracených bodů
  • Houston Rockets: v průměru 113 získaných bodů, v průměru 112.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance San Antonio Spurs vs Houston Rockets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi San Antonio Spurs a Houston Rockets:

Datum Výsledky
2024-03-06 Houston Rockets 114 – 101 San Antonio Spurs
2023-12-12 Houston Rockets 93 – 82 San Antonio Spurs
2023-10-28 San Antonio Spurs 126 – 122 Houston Rockets
2023-10-19 San Antonio Spurs 117 – 103 Houston Rockets

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci San Antonio Spurs vs Houston Rockets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas San Antonio Spurs vs Houston Rockets?