Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks

Sacramento Kings vs Milwaukee BucksSacramento KingsMilwaukee Bucks

🏀 2024-03-13 – NBA

 

Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Sacramento Kings a Milwaukee Bucks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks

Zápas Sacramento Kings proti Milwaukee Bucks se v rámci NBA odehraje 2024-03-13 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 36 vítězstvími v posledních 63 odehraných zápasech, zatímco Milwaukee Bucks má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.646.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Sacramento Kings doma vyhrála 1x, zatímco Milwaukee Bucks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Sacramento Kings průměrný bodový rozdíl 0.3 bodů, zatímco Milwaukee Bucks má průměrný bodový rozdíl 3.8 bodů:

  • Sacramento Kings: v průměru 118.2 získaných bodů, v průměru 117.9 ztracených bodů
  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.9 získaných bodů, v průměru 117.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Sacramento Kings a Milwaukee Bucks:

Datum Výsledky
2024-01-15 Milwaukee Bucks 143 – 142 Sacramento Kings
2023-07-15 Sacramento Kings 92 – 84 Milwaukee Bucks
2023-03-14 Sacramento Kings 124 – 133 Milwaukee Bucks
2022-12-08 Milwaukee Bucks 126 – 113 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Sacramento Kings vs Milwaukee Bucks?