Sacramento Kings vs Dallas Mavericks

Sacramento Kings vs Dallas MavericksSacramento KingsDallas Mavericks

🏀 2024-03-30 – NBA

 

Sacramento Kings vs Dallas Mavericks Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Sacramento Kings a Dallas Mavericks a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Sacramento Kings vs Dallas Mavericks

Naše predikce pro zápas Sacramento Kings vs Dallas Mavericks, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Sacramento Kings vs Dallas Mavericks?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Sacramento Kings vs Dallas Mavericks, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Sacramento Kings vs Dallas Mavericks

Zápas Sacramento Kings proti Dallas Mavericks se v rámci NBA odehraje 2024-03-30 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 72 odehraných zápasech, zatímco Dallas Mavericks má za poslední 72 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.597.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Sacramento Kings doma vyhrála 0x, zatímco Dallas Mavericks zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Sacramento Kings průměrný bodový rozdíl 1 bodů, zatímco Dallas Mavericks má průměrný bodový rozdíl 2.2 bodů:

  • Sacramento Kings: v průměru 117.3 získaných bodů, v průměru 116.3 ztracených bodů
  • Dallas Mavericks: v průměru 118.8 získaných bodů, v průměru 116.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Sacramento Kings vs Dallas Mavericks

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Sacramento Kings a Dallas Mavericks:

Datum Výsledky
2024-03-27 Sacramento Kings 96 – 132 Dallas Mavericks
2024-01-28 Dallas Mavericks 115 – 120 Sacramento Kings
2023-11-20 Dallas Mavericks 113 – 129 Sacramento Kings
2023-04-06 Dallas Mavericks 123 – 119 Sacramento Kings

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Sacramento Kings vs Dallas Mavericks s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Sacramento Kings vs Dallas Mavericks?