Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets

Portland Trail Blazers vs Denver NuggetsPortland Trail BlazersDenver Nuggets

🏀 2024-03-24 – NBA

 

Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Portland Trail Blazers a Denver Nuggets a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets

Naše predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-24, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets

Zápas Portland Trail Blazers proti Denver Nuggets se v rámci NBA odehraje 2024-03-24 v 03:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 19 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco Denver Nuggets má za poslední 70 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.7.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Portland Trail Blazers doma vyhrála 0x, zatímco Denver Nuggets zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Portland Trail Blazers průměrný bodový rozdíl -8.2 bodů, zatímco Denver Nuggets má průměrný bodový rozdíl 4.6 bodů:

  • Portland Trail Blazers: v průměru 107.6 získaných bodů, v průměru 115.8 ztracených bodů
  • Denver Nuggets: v průměru 114.7 získaných bodů, v průměru 110.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Portland Trail Blazers a Denver Nuggets:

Datum Výsledky
2024-02-24 Portland Trail Blazers 112 – 127 Denver Nuggets
2024-02-05 Denver Nuggets 112 – 103 Portland Trail Blazers
2024-02-03 Denver Nuggets 120 – 108 Portland Trail Blazers
2023-01-18 Denver Nuggets 122 – 113 Portland Trail Blazers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets?