Olomoucko vs Srsni Pisek

Olomoucko vs Srsni PisekOlomouckoSrsni Pisek

🏀 2024-03-13 – NBL

 

Olomoucko vs Srsni Pisek Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olomoucko a Srsni Pisek a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olomoucko vs Srsni Pisek

Naše predikce pro zápas Olomoucko vs Srsni Pisek, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olomoucko vs Srsni Pisek

Naše predikce pro zápas Olomoucko vs Srsni Pisek, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olomoucko vs Srsni Pisek?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olomoucko vs Srsni Pisek, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olomoucko vs Srsni Pisek

Zápas Olomoucko proti Srsni Pisek se v rámci NBL odehraje 2024-03-13 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 7 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco Srsni Pisek má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.364.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olomoucko doma vyhrála 2x, zatímco Srsni Pisek zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Olomoucko průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů, zatímco Srsni Pisek má průměrný bodový rozdíl -5.0 bodů:

  • Olomoucko: v průměru 80.8 získaných bodů, v průměru 87.3 ztracených bodů
  • Srsni Pisek: v průměru 86.0 získaných bodů, v průměru 91.0 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olomoucko vs Srsni Pisek

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olomoucko a Srsni Pisek:

Datum Výsledky
2024-03-04 Olomoucko 93 – 89 Srsni Pisek
2024-02-03 Olomoucko 96 – 78 Srsni Pisek
2024-01-20 Srsni Pisek 83 – 93 Olomoucko
2023-11-04 Olomoucko 81 – 98 Srsni Pisek

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olomoucko vs Srsni Pisek s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olomoucko vs Srsni Pisek?