Pardubice vs USK Prague

Pardubice vs USK PraguePardubiceUSK Prague

🏀 2024-03-30 – NBL

 

Pardubice vs USK Prague Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Pardubice a USK Prague a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Pardubice vs USK Prague

Naše predikce pro zápas Pardubice vs USK Prague, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Pardubice vs USK Prague

Naše predikce pro zápas Pardubice vs USK Prague, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-30, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Pardubice vs USK Prague?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Pardubice vs USK Prague, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Pardubice vs USK Prague

Zápas Pardubice proti USK Prague se v rámci NBL odehraje 2024-03-30 v 16:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 11 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco USK Prague má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.500.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Pardubice doma vyhrála 1x, zatímco USK Prague zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Pardubice průměrný bodový rozdíl -2.5 bodů, zatímco USK Prague má průměrný bodový rozdíl -1.3 bodů:

  • Pardubice: v průměru 83.5 získaných bodů, v průměru 86.0 ztracených bodů
  • USK Prague: v průměru 75.0 získaných bodů, v průměru 76.3 ztracených bodů

Vzájemná bilance Pardubice vs USK Prague

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Pardubice a USK Prague:

Datum Výsledky
2024-03-02 USK Prague 54 – 73 Pardubice
2024-01-20 Pardubice 79 – 75 USK Prague
2023-11-04 USK Prague 86 – 71 Pardubice
2022-12-21 Pardubice 68 – 71 USK Prague

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Pardubice vs USK Prague s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Pardubice vs USK Prague?