Panathinaikos vs Barcelona

Panathinaikos vs BarcelonaPanathinaikosBarcelona

🏀 2024-03-22 – Euroliga

 

Panathinaikos vs Barcelona Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Panathinaikos a Barcelona a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Panathinaikos vs Barcelona

Naše predikce pro zápas Panathinaikos vs Barcelona, který se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Panathinaikos vs Barcelona?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Panathinaikos vs Barcelona, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Panathinaikos vs Barcelona

Zápas Panathinaikos proti Barcelona se v rámci Euroliga odehraje 2024-03-22 v 19:15 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 20 vítězstvími v posledních 21 odehraných zápasech, zatímco Barcelona má za poslední 25 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.640.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Panathinaikos doma vyhrála 0x, zatímco Barcelona zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Panathinaikos průměrný bodový rozdíl 16.1 bodů, zatímco Barcelona má průměrný bodový rozdíl 7.1 bodů:

  • Panathinaikos: v průměru 85.7 získaných bodů, v průměru 69.6 ztracených bodů
  • Barcelona: v průměru 87.6 získaných bodů, v průměru 80.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Panathinaikos vs Barcelona

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Panathinaikos a Barcelona:

Datum Výsledky
2023-11-03 Barcelona 80 – 72 Panathinaikos
2023-03-23 Panathinaikos 74 – 88 Barcelona
2022-12-16 Barcelona 74 – 68 Panathinaikos
2022-02-03 Barcelona 86 – 60 Panathinaikos

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Panathinaikos vs Barcelona s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Panathinaikos vs Barcelona?