Orlando Magic vs New Orleans Pelicans

Orlando Magic vs New Orleans PelicansOrlando MagicNew Orleans Pelicans

🏀 2024-03-22 – NBA

 

Orlando Magic vs New Orleans Pelicans Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a New Orleans Pelicans a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs New Orleans Pelicans

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs New Orleans Pelicans, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-22, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs New Orleans Pelicans?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs New Orleans Pelicans, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs New Orleans Pelicans

Zápas Orlando Magic proti New Orleans Pelicans se v rámci NBA odehraje 2024-03-22 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 41 vítězstvími v posledních 69 odehraných zápasech, zatímco New Orleans Pelicans má za poslední 68 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.618.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 1x, zatímco New Orleans Pelicans zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 2 bodů, zatímco New Orleans Pelicans má průměrný bodový rozdíl 5.3 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 110.8 získaných bodů, v průměru 108.8 ztracených bodů
  • New Orleans Pelicans: v průměru 116 získaných bodů, v průměru 110.7 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs New Orleans Pelicans

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a New Orleans Pelicans:

Datum Výsledky
2023-10-18 Orlando Magic 92 – 104 New Orleans Pelicans
2023-10-11 New Orleans Pelicans 105 – 122 Orlando Magic
2023-02-28 New Orleans Pelicans 93 – 101 Orlando Magic
2023-01-21 Orlando Magic 123 – 110 New Orleans Pelicans

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs New Orleans Pelicans s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs New Orleans Pelicans?