Orlando Magic vs Detroit Pistons

Orlando Magic vs Detroit PistonsOrlando MagicDetroit Pistons

🏀 2024-03-04 – NBA

 

Orlando Magic vs Detroit Pistons Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Orlando Magic a Detroit Pistons a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Orlando Magic vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas Orlando Magic vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-04, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Orlando Magic vs Detroit Pistons?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Orlando Magic vs Detroit Pistons, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Orlando Magic vs Detroit Pistons

Zápas Orlando Magic proti Detroit Pistons se v rámci NBA odehraje 2024-03-04 v 00:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 34 vítězstvími v posledních 60 odehraných zápasech, zatímco Detroit Pistons má za poslední 59 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.153.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Orlando Magic doma vyhrála 1x, zatímco Detroit Pistons zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Orlando Magic průměrný bodový rozdíl 1.3 bodů, zatímco Detroit Pistons má průměrný bodový rozdíl -8.6 bodů:

  • Orlando Magic: v průměru 111.5 získaných bodů, v průměru 110.2 ztracených bodů
  • Detroit Pistons: v průměru 112.5 získaných bodů, v průměru 121.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance Orlando Magic vs Detroit Pistons

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Orlando Magic a Detroit Pistons:

Datum Výsledky
2024-02-25 Detroit Pistons 109 – 112 Orlando Magic
2024-02-04 Detroit Pistons 99 – 111 Orlando Magic
2023-12-09 Orlando Magic 123 – 91 Detroit Pistons
2023-07-08 Orlando Magic 78 – 89 Detroit Pistons

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Orlando Magic vs Detroit Pistons s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Orlando Magic vs Detroit Pistons?