Olomoucko vs NH Ostrava

Olomoucko vs NH OstravaOlomouckoNH Ostrava

🏀 2024-03-06 – NBL

 

Olomoucko vs NH Ostrava Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Olomoucko a NH Ostrava a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Olomoucko vs NH Ostrava

Naše predikce pro zápas Olomoucko vs NH Ostrava, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Olomoucko vs NH Ostrava

Naše predikce pro zápas Olomoucko vs NH Ostrava, který se v rámci NBL odehraje 2024-03-06, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Olomoucko vs NH Ostrava?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Olomoucko vs NH Ostrava, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Olomoucko vs NH Ostrava

Zápas Olomoucko proti NH Ostrava se v rámci NBL odehraje 2024-03-06 v 17:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 7 vítězstvími v posledních 22 odehraných zápasech, zatímco NH Ostrava má za poslední 22 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.364.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Olomoucko doma vyhrála 2x, zatímco NH Ostrava zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Olomoucko průměrný bodový rozdíl -6.5 bodů, zatímco NH Ostrava má průměrný bodový rozdíl -5.1 bodů:

  • Olomoucko: v průměru 80.8 získaných bodů, v průměru 87.3 ztracených bodů
  • NH Ostrava: v průměru 76.4 získaných bodů, v průměru 81.5 ztracených bodů

Vzájemná bilance Olomoucko vs NH Ostrava

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Olomoucko a NH Ostrava:

Datum Výsledky
2024-02-07 NH Ostrava 103 – 82 Olomoucko
2024-01-10 Olomoucko 85 – 79 NH Ostrava
2023-12-16 NH Ostrava 81 – 64 Olomoucko
2023-10-07 Olomoucko 97 – 88 NH Ostrava

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Olomoucko vs NH Ostrava s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Olomoucko vs NH Ostrava?