Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers

Oklahoma City Thunder vs Indiana PacersOklahoma City ThunderIndiana Pacers

🏀 2024-03-13 – NBA

 

Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Oklahoma City Thunder a Indiana Pacers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers

Naše predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-13, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers

Zápas Oklahoma City Thunder proti Indiana Pacers se v rámci NBA odehraje 2024-03-13 v 01:00 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 45 vítězstvími v posledních 64 odehraných zápasech, zatímco Indiana Pacers má za poslední 65 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.554.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Oklahoma City Thunder doma vyhrála 1x, zatímco Indiana Pacers zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má Oklahoma City Thunder průměrný bodový rozdíl 7.9 bodů, zatímco Indiana Pacers má průměrný bodový rozdíl 1.7 bodů:

  • Oklahoma City Thunder: v průměru 120.8 získaných bodů, v průměru 112.9 ztracených bodů
  • Indiana Pacers: v průměru 123.1 získaných bodů, v průměru 121.4 ztracených bodů

Vzájemná bilance Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Oklahoma City Thunder a Indiana Pacers:

Datum Výsledky
2023-07-12 Indiana Pacers 87 – 98 Oklahoma City Thunder
2023-04-01 Indiana Pacers 121 – 117 Oklahoma City Thunder
2023-01-19 Oklahoma City Thunder 126 – 106 Indiana Pacers
2022-02-26 Indiana Pacers 125 – 129 Oklahoma City Thunder

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Oklahoma City Thunder vs Indiana Pacers?