New York Knicks vs Detroit Pistons

New York Knicks vs Detroit PistonsNew York KnicksDetroit Pistons

🏀 2024-03-26 – NBA

 

New York Knicks vs Detroit Pistons Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi New York Knicks a Detroit Pistons a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro New York Knicks vs Detroit Pistons

Naše predikce pro zápas New York Knicks vs Detroit Pistons, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-26, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na New York Knicks vs Detroit Pistons?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání New York Knicks vs Detroit Pistons, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro New York Knicks vs Detroit Pistons

Zápas New York Knicks proti Detroit Pistons se v rámci NBA odehraje 2024-03-26 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 42 vítězstvími v posledních 70 odehraných zápasech, zatímco Detroit Pistons má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.169.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, New York Knicks doma vyhrála 2x, zatímco Detroit Pistons zaznamenala venku 0 vítězství.

V aktuální sezóně má New York Knicks průměrný bodový rozdíl 4 bodů, zatímco Detroit Pistons má průměrný bodový rozdíl -8.8 bodů:

  • New York Knicks: v průměru 111.8 získaných bodů, v průměru 107.8 ztracených bodů
  • Detroit Pistons: v průměru 111.3 získaných bodů, v průměru 120.1 ztracených bodů

Vzájemná bilance New York Knicks vs Detroit Pistons

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi New York Knicks a Detroit Pistons:

Datum Výsledky
2024-02-27 New York Knicks 113 – 111 Detroit Pistons
2023-12-01 New York Knicks 118 – 112 Detroit Pistons
2023-01-15 Detroit Pistons 104 – 117 New York Knicks
2022-11-30 Detroit Pistons 110 – 140 New York Knicks

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci New York Knicks vs Detroit Pistons s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas New York Knicks vs Detroit Pistons?