Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers

Milwaukee Bucks vs Los Angeles LakersMilwaukee BucksLos Angeles Lakers

🏀 2024-03-27 – NBA

 

Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers Tipy

S pomocí rychlého přehledu dosavadních vzájemných výsledků mezi Milwaukee Bucks a Los Angeles Lakers a mírou úspěšnosti každého týmu dokážeme vypočítat pravděpodobného vítěze zápasu tohoto basketbalového utkání.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Sázkové tipy pro Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers

Naše predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers, který se v rámci NBA odehraje 2024-03-27, je založena na údajích o formě každého týmu a jejich vzájemných statistikách. Klikněte na tlačítko Ukázat Tipy a podívejte se na naše sázkové tipy na vítěze zápasu.

Důrazně doporučujeme projít si další hloubkové statistiky a utvořit si vlastní názor, než se rozhodnete, koho pro sázkové účely považujete za vítěze. Nejlepší bude samostatně si prohlédnout údaje poskytované webem BasketballStats247.com a zvolit ty nejlepší sázkové možnosti.

Kde sázet na Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers?

Níže jsme uvedli seznam několik doporučených webových stránek, kde si můžete vsadit na vítěze zápasu v utkání Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers, stejně jako na další sázkové možnosti, například over/under, vítěz prvního poločasu a tak dále:

fortuna www.ifortuna.cz

Naše doporučení těchto provozovatelů je založeno na uživatelských recenzích a zkušenostech v oboru. Tyto sázkové kanceláře navíc nabízí registrační bonusy pro nové uživatele a jsou skvělé i pro sázení na jiné sporty, jako jsou fotbal, tenis, házená a více než 20 dalších sportů. Sázejte zodpovědně. 18+. Platí všeobecné smluvní podmínky, dostupné pouze pro nové sázkaře.

Předzápasové rozbory pro Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers

Zápas Milwaukee Bucks proti Los Angeles Lakers se v rámci NBA odehraje 2024-03-27 v 00:30 GMT. Domácí tým vstupuje do hry se 46 vítězstvími v posledních 71 odehraných zápasech, zatímco Los Angeles Lakers má za poslední 71 odehrané zápasy procentuální úspěšnost 0.549.

Co se týká posledních 4 utkání mezi těmito 2 týmy, Milwaukee Bucks doma vyhrála 0x, zatímco Los Angeles Lakers zaznamenala venku 1 vítězství.

V aktuální sezóně má Milwaukee Bucks průměrný bodový rozdíl 3.7 bodů, zatímco Los Angeles Lakers má průměrný bodový rozdíl 0.1 bodů:

  • Milwaukee Bucks: v průměru 120.6 získaných bodů, v průměru 116.9 ztracených bodů
  • Los Angeles Lakers: v průměru 117.7 získaných bodů, v průměru 117.6 ztracených bodů

Vzájemná bilance Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers

Níže uvedená tabulka znázorňuje výsledky posledních 5 vzájemných utkání mezi Milwaukee Bucks a Los Angeles Lakers:

Datum Výsledky
2024-03-09 Los Angeles Lakers 123 – 122 Milwaukee Bucks
2023-10-16 Los Angeles Lakers 97 – 108 Milwaukee Bucks
2023-02-10 Los Angeles Lakers 106 – 115 Milwaukee Bucks
2022-12-03 Milwaukee Bucks 129 – 133 Los Angeles Lakers

Kromě konečných výsledků těchto zápasů si můžete prohlédnout i další údaje o vzájemné bilanci Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers s aktuálním pořadím a formou týmu.

Jaké jsou vaše komentáře a predikce pro zápas Milwaukee Bucks vs Los Angeles Lakers?